Warsztaty

Warsztaty terapeutyczne

Tygodniowe wyjazdy urlopowe połączone z pracą terapeutyczną oraz zwiedzaniem miejsc Mocy i odpoczynkiem.

     Na Atlantydzie ludzie żyli po kilkaset lat…. Mieli więc czas, żeby narozrabiać, popełniać błędy i wyciągać wnioski i w końcu spełnić większość swoich marzeń. Toteż odchodzili z Ziemi bez żalu, z poczuciem spełnienia, satysfakcji i zadowolenia.

  Czasy się zmieniły. Żyjemy krótko i nieraz marnie. Zanim zdążymy wyciągnąć wnioski i skutecznie bawić się w Stwórcę, większość z nas odchodzi. Bo – przyznajmy to otwarcie – cóż wiele można zdziałać w ciągu 80-ciu paru lat , a często o nawet 20 lat krócej?

Moim zdaniem każdemu, kto umiera towarzyszy poczucie tzw. „wystawienia do wiatru” : „No sorry, właśnie się ogarnąłem, uporządkowałem głowę i emocje, rozsmakowałem w życiu – a wy już każecie mi się stąd zabierać?”

Właśnie takie są  myśli każdej z osób odchodzących ze świata ze starości.

No więc, może byśmy coś z tym wspólnie zrobili?

Zapraszam Cię na tygodniowy wypad w małej grupie na Maltę (koniec listopada, początek grudnia), gdzie ogarniesz sporo swoich tematów i trudnych spraw emocjonalnych, odzyskasz 4 stany optymalnego funkcjonowania, poznasz zasady skutecznej kreacji i przedłużysz sobie życie o… 15 lat najmniej. Przy okazji zwiedzisz fajne miejsca i pomedytujesz w najstarszych miejscach Mocy na Malcie.