Sesje Life Flow Clear

To terapia indywidualnego procesu odkrywania siebie i odnajdowania nowych znaczeń w osobistych przeżyciach, historiach rodzinnych oraz w doświadczeniach przodków, których echo nadal rezonuje i jest niesione poprzez pokolenia.

Metoda łączy technikę Life Flow oraz pracę z głęboką wyobraźnią, a także procesy stanów optymalnego funkcjonowania człowieka i uruchomienia jego pełnego potencjału.

Jest skuteczną formą pracy z emocjami, traumami, problemami natury psycho-fizycznej oraz chorobami fizycznymi.

Pozwala w krótkim czasie usunąć przyczyny zaburzeń emocjonalnych i skutecznie podnosi komfort i jakość życia człowieka w różnych obszarach, począwszy od pracy, finansów, przez relacje, własny wizerunek i samoocenę, a na chorobach fizycznych kończąc.

Sesja Life Flow Clear trwa do półtorej godziny. Polega na pracy z intencją, świadomością oraz obecnością. Jest procesem samouzdrawiania poprzez uświadamianie sobie przyczyn naszych problemów oraz leczenia ich na poziomie komórkowym. Klient pracuje sam, prowadzony przez terapeutę odpowiednimi instrukcjami, komendami i poleceniami.

Technika Life Flow Clear pozwala na dotarcie do wypartych i ściągniętych do ciała negatywnych emocji, wyleczenia ich, wyleczenia uszkodzonych struktur komórkowych i uszkodzonych helis DNA oraz aktywowanych na bazie traumy pasożytów, bakterii i wirusów.

Jedna sesja może, ale nie musi pomóc w uzdrowieniu określonego problemu klienta. W wielu sytuacjach potrzebne są kilka lub kilkanaście sesji lub też dołączenie procesów stanów szczytowych. Wszystko zależy od tego, jakiego efektu końcowego oczekuje klient i jak poważny jest jego problem.

Po sesji mogą wystąpić następujące niekomfortowe symptomy, które mogą trwać od jednej godziny do kilku (dwóch, trzech) dni:

  • zwiększenie bólu w miejscu, w którym klient pracował (mija po jednej do kilku godzin),
  • wzmożona senność lub osłabienie,
  • objawy grypopodobne,
  • podwyższona temperatura,
  • pocenie się.

Te objawy pojawiają się, ponieważ organizm utylizuje i wydala toksyny, które zostały uwolnione podczas sesji.

Zalecam więc picie większej ilości wody dla wsparcia procesów oczyszczania i przyjmowanie dużych dawek witamin z grupy B przez kilka dni oraz zwolnienie tempa życia i odpoczywanie przez 1-3 dni po sesji.

Czy LIFE FLOW CLEAR jest panaceum na wszystkie problemy Twojego życia?

Nie. Nie jest. Są problemy i choroby, których nie rozwiązuje i nie leczy. Jednak daje bardzo wiele dużej grupie ludzi w różnych zakresach funkcjonowania człowieka i na wielu poziomach.