PRAKTYKA ŚWIATŁA I MIŁOŚCI

Żeby jakakolwiek medytacja, czy praktyka duchowa zaczęły działać, trzeba wykonywać ją systematycznie, nieraz bardzo systematycznie. 

 Praktyka generowania Światła i Miłości.

Usiądź wygodnie, zamknij oczy.

Oddychasz miarowo i spokojnie.

Z każdym oddechem wlewasz się do swojego centrum. (to może Ci zająć kilka minut… 🙂 )

Będąc w swoim centrum, generujesz Światło i boską Miłość.

Światło i Miłość wypełniają każdą komórkę Twojego ciała i wszystkie przestrzenie międzykomórkowe.

Emanujesz Światłem i Miłością. Każda Twoja komórka śpiewa Światłem i Miłością.

Jeśli codziennie poświęcisz 15 – 20 minut na generowanie Światła i boskiej Miłości, to efekty będą. Wprawdzie to nie wszystko, bo na piechotę  trzeba w każdym człowieku sporo posprzątać…. Jednak to już coś….

Jeśli się zdecydujesz na generowanie Światła i Miłości w swoim ciele, sprawdź czasem podczas tej praktyki, jak wyglądasz na zewnątrz… To znaczy podejrzyj siebie podczas generowania Światła i Miłości. Mocno się zdziwisz i zachwycisz, że masz w sobie tyle Światła i to pięknego Światła….

Generowanie strumienia Miłości

Może się zdarzyć, że będziesz mieć trudność z generowaniem Światła i Miłości. Wtedy wyobraź sobie osobę lub inną istotę, na przykład swojego Milusińskiego: kota lub psa i poczuj do niego wszystkie swoje pozytywne emocje: radość, zachwyt, wdzięczność, że jest, pełną akceptację, czułość. Wysyłaj te uczucia do owej osoby/istoty jak strumień – dokładnie tak to zobacz – a potem odsuń tę osobę lub istotę i zawróć strumień w swoim kierunku. Pozwól, żeby wszystkie uczucia z tego strumienia wpłynęły do twojego ciała, poczuj je, ich jakość i działanie.